Jak se k nám dostanete?


METRO, TRAM, BUS
Naše ordinace se nachází přímo u výstupu z metra Flora E5, tedy se k nám z metra dostanete tzv. „suchou nohou“.
Přímo u ordinace mají také zastávky tramvaje číslo 5, 10, 11, 13, 15, 16.
A kousek od ordinace, u nákupního centra Atrium Flora, jsou zastávky autobusů.

AUTO
Nákupní centrum Atrium Flora poskytuje rozsáhlé možností parkování, první hodina je vždy zdarma.

První návštěva u nás je vždy bez jakéhokoliv vrtání nebo jiných zásahů a proto  můžete přijít naprosto bez obav, nečeká Vás nic stresujícího.

Naší ordinaci najdete v druhém patře budovy, kde Vás bude očekávat usměvavá recepční. Nejdříve bude potřeba Vás zapsat do našeho stomatologického systému a tak vyplníte základní údaje o Vás a také údaje anamnestické, aby lékař věděl, jaké léky užíváte, s jakými nemocemi se léčíte. Všechny údaje vyplníte elektronicky na tabletu, rovněž jako další dokumenty v průběhu léčby, například souhlas s ošetřením . Systém je automaticky přiřadí k Vaší zdravotní dokumentaci a jsou již viditelné pro lékaře.

Vždy v průběhu první návštěvy a pak každé dva roky,  Vám sestřička zhotoví velký panoramatický RTG snímek, ze kterého získá lékař základní přehled o Vašem chrupu, ale také o kostních strukturách, uložení struktur čelistního kloubu, informace o čelistní nebo nosové dutině. Pak již Vaše cesta vede do zubní ordinace.

Před vstupem do ordinace je nutné vyplnit krátký vstupní formulář a proto bychom Vás rádi požádali o příchod 10 minut před domluveným termínem ošetření.

V ordinace pak po úvodním rozhovoru proběhne základní klinické vyšetření tvrdých i měkkých tkání dutiny ústní, ale také hlavy a krku. Pro zobrazení detailů mezizubních prostor se zhotoví nejen u vstupního vyšetření, ale v každé další preventivní prohlídce, tzv. „bitewings“ neboli skusové rtg snímky. Ty odhalí i ty nejmenší počínající mezizubní kazy. Pokud je mezizubní kaz viditelný pouhým okem, často se již jedná o kaz velkého rozsahu, v blízkosti nervu. Pokud lékař bude potřebovat detailně zobrazit průběh kořenů konkrétního zubu nebo struktur kolem nich, zhotoví ještě další detailní intraorální snímky.

Po získání všech potřebných informací Vám lékař vysvětlí, kde se nachází případné problémy, jak je nutné je vyřešit a zodpoví všechny Vaše dotazy, rozhodně se nebojte ptát!
Výsledkem vstupního vyšetření bude sestavení léčebného a cenového plánu a domluvení dalších schůzek. Pokud bude léčebný plán delšího rozsahu, doktor Vám ho zašle elektronicky nebo předá v průběhu v následující návštěvy. V ordinaci LÍŠKA dental vždy budete předem vědět, jaká bude cena dalšího ošetření.