Jak se k nám dostanete?


METRO, TRAM, BUS
Naše ordinace se nachází přímo u výstupu z metra Flora E5, tedy se k nám z metra dostanete tzv, „suchou nohou“.
Přímo u ordinace taky zastavují tramvaje 5, 10, 11, 13, 15, 16.
A kousek od ordinace, u nákupního centra Atrium Flora je i zastávky autobusů.

AUTO
Nákupní centrum Atrium Flora poskytuje rozsáhlé možností parkování, první hodina je vždy zdarma.

První návštěva u nás je vždy bez jakéhokoliv vrtání nebo jiných zásahů a proto  můžete přijít v absolutním pokoji, nic stresující Vás nečeká.

Naši ordinaci najdete ve druhém patře budovy, kde Vás bude očekávat usmátá recepční. Nejdříve bude potřeba Vás zapsat do našeho stomatologického systému a tak vyplníte základní údaje o Vás a také údaje anamnestické, aby lékař věděl, jaké léky užíváte, na jaké nemoci se léčíte. Všechny údaje vyplníte elektronicky na tabletu, rovněž jako další dokumenty v průběhu léčby, například souhlas s ošetřením . Systém je automaticky přiradí k Vaší zdravotní dokumentaci a jsou již viditelné pro lékaře.

Vždy v první návštěvě, a pak každé dva roky, s Vámi sestřička zhotoví velký panoramatický RTG snímek, ze kterého získá lékař základní přehled o Vašem chrupu, ale také o kostních strukturách, uložení struktur čelistního kloubu, informace o čelistní nebo nosové dutině. Pak již Vaše cesta vede do zubní ordinace.

Jelikož všechny tyhle nutnosti, které vedou do ambulance, zaberou jistý čas, prosíme Vás o příchod 10 minut před domluveným časem objednávky.

V ordinace pak po úvodním rozhovoru proběhne základní klinické vyšetření tvrdých i měkkých tkání dutiny ústní, ale taky hlavy a krku. Pro zobrazení detailů mezizubních prostor se zhotoví nejen u vstupního vyšetření, ale v každé další preventivní prohlídce, tzv. „bitewings“ neboli skusové rtg snímky. Ty odhalí i ty nejmenší, počínající mezizubní kazy. Pokud je mezizubní kaz viditelný volným okem, často se již jedná o kaz velkého rozsahu, v blízkosti nervu. Pokud lékař bude potřebovat detailně zobrazit průběh kořenů konkrétního zubu, nebo struktur kolem nich, zhotoví ještě další detailní intraorální snímky.

Po získání všech potřebných informací Vám lékař vysvětlí, kde se nachází případné problémy, jak je nutné je vyřešit a zodpoví všechny Vaše dotazy, rozhodně se nebojte ptát!
Výsledkem vstupního vyšetření bude sestavení léčebního a cenového plánu a domluvení dalších schůzek. Pokud bude léčební plán delšího rozsahu, doktor Vám jej zašle elektronicky nebo odevzdá v následující návštěvě. V ordinaci LÍŠKA dental vždy budete předem vědět, jaká bude cena dalšího ošetření.