Nejčastější dotazy

Níže uvádíme nejčastější dotazy, které se k nám dostávají od našich zákazníků.

Image
 • Přijímáte nové pacienty?

  Ano, na vstupní prohlídku se můžete objednat přes formulář, jehož link najdete na našem webu a také na FB stránce nebo na e-mailu recepce@liskadental.cz, telefonicky na čísle +420 777 33 49 49.

 • Spolupracujete se zdravotními pojišťovnami?

  Ano, máme uzavřené smlouvy s pojišťovnami : 111, 201, 205, 207, 209, 211, 213. Nicméně, co se týče výkonů, které na naši klinice hradí zdravotní pojišťovny, můžeme je ohraničit na: - vstupní a preventivní prohlídku - rtg snímky - anestezie - extrakce zubů a drobné chirurgické výkony - totální snímací náhrady - část platby částečných snímacích náhrad Platby zdravotních pojišťoven ještě i dnes poskytují tak nekvalitní úroveň dentálních materiálů a postupů, že naše klinika s těmito materiály vůbec nepracuje. Zhotovit neestetickou a nekvalitní amalgámovou výplň za 7 minut, nebo rychlé zaplnění kořenových kanálků v průměru za 15 minut, není úrovní somatologie, na které je a chce být klinika LÍŠKA dental založena.

 • Ošetřujete i dětské pacienty?

  Ano, jsme ale rodinná klinika, proto preferujeme variantu, aby zde byl registrovaný také alespoň jeden z rodičů.

 • Je ošetření u vás bolestivé?

  Rozhodně ne, součástí každého zákroku u nás je lokální anestezie. Takže, když spolu zvládneme pár méně příjemných vteřin na začátku, pak můžete zahodit strach a v našem křesle si odpočinout.

 • Poskytuje také zákroky dentální hygieny?

  Přímo o patro níže je spolupracující klinika dentální hygieny Floradent, kde se hygienistky rády postarají o Vás - naše pacienty.

 • Proč používáte při ošetření dentální mikroskop?

  Je to jako když máte krásně naleštěné auto a léta zkušeností s řízením, ale Vaše auto má slabý motor. Dentální mikroskop poskytuje lékaři to nejlepší zázemí, ten nejlepší základ k tomu, aby mohl vykonat co nejlepší práci. Lékař se tak soustředí pouze na jeden ošetřovaný zub, který vidí v takovém zvětšení, že dokáže včas odhalit případné selhání finálního výsledku.

Nebojte se nás zeptat

Pokud máte jakýkoliv dotaz, který není zde uveden, rádi Vám jej zodpovíme po vyplnění níže uvedeného formuláře