Nejčastější dotazy

Níže uvádíme nejčastější dotazy, které se k nám dostávají od našich zákazníků.

Image
 • Přijímáte nové pacienty?

  Ano, na vstupní prohlídku se můžete objednat přes formulář, jehož link najdete na našem webu a také na FB stránce, nebo na mailu recepce@liskadental.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 33 49 49.

 • Spolupracujete se zdravotními pojišťovnami?

  Smlouvy se ZP zatím nemáme. Jsme nová klinika, proces uzavírání smluv je složitý a zdlouhavý. Navíc, ZP říkají, že v Praze je dostatek zubních lékařů a chtějí je takhle motivovat k přesunu na venkov. Není teda jisté, jestli smlouvy dostaneme. Nic hrozného to ale pro Vás neznamená. Naše klinika provádí stomatologické zákroky s vybranými materiály, které pojišťovna stejně nehradí a pokud bychom s těmito materiály pracovali a chtěli pracovat na základě minutové kalkulace ordinace, kterou kontroluje finanční úřad, museli bychom zhotovit amalgámovou plombu za 8 minut, což není možné a zadělává to na další problémy v budoucnu. Proto je u nás nastavena cena vstupního vyšetření na 500 Kč a pak jsou již další platby shodné s těma, které byste hradili i v případě, že bychom smlouvy se ZP uzavřené měli.

 • Ošetřujete i dětské pacienty?

  Ano, jsme ale rodinná klinika, takže preferujeme variantu, že alespoň jeden rodič by měl být u nás registrovaný.

 • Je ošetření u vás bolestivé?

  Rozhodně ne, součástí každého zákroku u nás je lokální anestezie. Takže, když spolu zvládneme pár méně příjemných vteřin na začátku, pak můžete zahodit strach a v našem křesle si odpočinout.

 • Poskytuje také zákroky dentální hygieny?

  Přímo u nás ne, ale o patro níže je spolupracující klinika dentální hygieny, Floradent, kde se hygienistky rádi postarají o Vás, naše pacienty.

 • Proč používáte při ošetření dentální mikroskop?

  Je to jako když máte krásně naleštěné auto a léta zkušeností s řízením, ale Vaše auto má slabý motor. Dentální mikroskop poskytuje lékaři to nejlepší zázemí, ten nejlepší základ k tomu, aby mohl vykonat co nejlepší práci. Lékař se tak soustředí jenom na jeden ošetřovaný zub, který vidí v takovém zvětšení, že dokáže včas odhalit případné selhání finálního výsledku.

Nebojte se nás zeptat

Pokud máte jakýkoliv dotaz, který není zde uveden, rádi Vám jej zodpovíme po vyplnění níže uvedeného formuláře